Deník Anděl v kuchyni - léto

E-book Anděl v kuchyni pro období léta, je dalším pokračováním předchozího praktického E-booku Anděl v kuchyni pro období jara. Je určen pro všechny, co chtějí zařadit více rostlinných surovin do svého jídelníčku, ať již z důvodů etických, ekologických nebo zdravotních.

Zajímá vás, jak uvařit v létě zdravé a chutné pokrmy, aniž byste trávili v kuchyni spoustu času?

Chcete maximálně využít hojnost letního ovoce a zeleniny?

Rádi byste zařadili jedno bezmasé jídlo týdně a prospěli tak svému zdraví, ale nechce se vám moc přemýšlet, jak na to? :)

290 Kč
K objednání online

Prostřednictvím E-booku Anděl v kuchyni a bonusových videí, vás vezmu do své kuchyně a přesvědčím vás, jak je rostlinné vaření jednoduché, kreativní, zábavné a hlavně velmi chutné.

Deník je nedatovaný a je určen pro období léta, můžete s ním začít pracovat kdykoli. Další roční období budou následovat.

 

Co v deníku najdete?

Vše o anatomii dokonalého obědového salátu, který vám dodá nejen spoustu vitamínů a minerálů, ale i skvěle zasytí.

Jak si připravit tu nejlepší letní snídani - fermentovanou kaši do skleničky.

Spoustu tipů, jak na rychlé letní dezerty.

Dozvíte se, jaké konkrétní suroviny si koupit, aby výsledek vašeho vaření byl vždy perfektní.

 

Praktická část obsahuje vždy jeden plnohodnotný bezmasý recept týdně a další recepty k vyzkoušení. Celkem se tedy během léta naučíte 12 nových bezmasých slaných receptů + dalších 11 pokud budete chtít, více než jedno bezmasé jídlo týdně. Odpověď na otázku: Co mám uvařit, aby to bylo zdravé, chutné a během 30 minut na stole? Budete mít díky deníku vyřešenou. :)

Jako bonus č.1 získáte k deníku video se všemi 12 základními recepty, takže jejich příprava bude pro vás opravdu hračka. Navíc, můžete využít bonus č.2 7 denní e-mailovou konzultaci zdarma, aneb ptejte se mě na cokoliv ohledně rostlinné stravy či vaření a já vám ráda odpovím. :)

Deník obsahuje recepty se spoustou sezónní zeleniny a v rámci receptů se naučíte pracovat s mnoha dalšími rostlinnými surovinami, jako je např. bulgur, celozrnný kuskus, quinoa, cizrna, černá čočka Beluga, bílé tofu a mnohé další.

 

Koupí deníku získáte:

laskavého rádce a pomocníka na vaší cestě objevů nových rostlinných chutí,

vyzkoušené konkrétní suroviny a postupy, se kterými vás to bude v kuchyni bavit.

 

Vaření bude ve vás vyvolávat pocit radosti a nikoliv nutné povinnosti. Nebuďte na to sami a pojďte do toho se mnou. Vaše vaření získá zcela nový rozměr. Jednoduchý, zdravý a praktický!:)

 

Bonus zdarma k deníku: